פינות זולה - ניתן לעצור את הזמן

מי לא מכיר את התחושה הזו, המגיעה, כך לפתע, באמצע יום עבודה מפרך, בבוקר של לילה ללא שינה טובה או סתם בערב שקט מול הטלוויזיה, של רצון למנוחה אמיתית, של שלווה ושל רוגע כאילו היינו בחופי סיני או בחוף תאילנדי קסום מהאגדות? לכולנו מגיעה הזכות ליהנות ולחוות רגעים של שקט בתוך ים ההמולה, הרעש והלחצים היומיומיים העוברים עלינו בינות להכנת הילדים ליציאה, יום העבודה העמוס, החזרה לניקיונות, לבישולים ולהרדמת הילדים וחוזר חלילה.

 

כל מי שיש לו מרפסת או גינה פרטיים מכיר את חשיבותם של רהיטי גינה איכותיים ושל ריהוט גן יוקרתי לבניית המרחב המהנה והמענג ביותר, אך מי שפעל ועיצב לעצמו פינת זולה אמיתית, יודע בוודאות כי עשה את הדבר הנכון ביותר עבורו ועבור איכות חייו. פינות זולה, כחלק מקולקציית ריהוט גן יוקרתי ורהיטי גינה איכותיים, הן אלמנטים מעוצבים לפי ראות עיניו ושיקוליו של הרוכש אותן. ישנן פינות זולה מודרניות שעשויות מחומרים מתכתיים ומעוצבות בקווים מינימליסטיים ועדינים, וישנן פינות זולה מסורתיות וכפריות יותר, אשר נחשבות לאותנטיות ובעלות ניחוח ים תיכוני מוכר, העשויות מעץ וקש, ומשלבות גם מחצלות, שטיחונים קטנים וכריות עמוקות ונוחות. פינות זולה לעולם לא יהיו שלמות ומושלמות ללא רהיטי גינה משלימים כמו שולחנות קפה קטנים, מרבד דשא סינטטי קטן שינעים את השהייה על הרצפה ועוד, כיד הדמיון הפורה, האמנותיות המתפרצת וכמובן, התקציב הקיים.

 

פינות זולה, מעצם טבען הבסיסי, אינן פינות יקרות להקמה ולהשקעה, וניתן, בעלויות לא גבוהות, לעצב את המרחב האישי והמפנק כך שיתאים לאופי ולצרכים של כל אחד, כל אחת וכל משפחה. פינו זולה יכולות לשמש כמקום מפלט לקריאת ספר באינטימיות, לשתיית כוס קפה עם האישה או עם החברים ואפילו למקום משחק בטוח ובטיחותי לילדים קטנים ולתינוקות בני יומם.

 

חשוב להדגיש כי למרות הפשטות של עיצוב ובניית פינות זולה איכותיות והקלות היחסית שבה ניתן להקים ולמסד אותן, עדיין מדובר על קונסטרוקציה דקורטיבית שנועדה לשרת בני אדם ולהתאים לשטח מסוים שעליו היא מוקמת. היוועצות עם מומחים לתחום הקמת פינות זולה ואזורי נוחות בגינות פרטיות ובמרחבים פרטיים של עסקים שונים, כמו בתי קפה, גני אירועים ואתרי נופש ופנאי, היא הכרחית על מנת לוודא כי התשתית מתאימה לקרקע, חומרי הגלם מתאימים לטמפרטורה ולמזג האוויר השוררים בסביבה הספציפית והכי חשוב, כדי לחסוך עלויות מיותרות והוצאות שיכלו להצטמצם בעזרת הייעוץ והליווי המקצועיים של אותם מומחים. 

 

בפעם הבאה שתבחינו במישהו מהורהר או במישהו שנראה כאילו הדבר היחיד שבא לו זה לברוח למקום שקט ונינוח, ואז בחיוך קטן וממזרי שעולה על שפתיו, תוכלו לדעת שהוא אחד מברי המזל והשכל, שטרח והקים לו פינת זולה פרטית משלו וכי הוא מעלה אותה בדמיונו וסופר את הדקות עד שיגיע אליה וייעלם בתוכה.

 

למידע נוסף אודות פינות זולה כנסו לאתר ריהוט גן קויה דיזיין www.koyadesign.co.il